Mehdi loading

8 Mart 2020 Saat: 14:19
Sorguluk
Son günlerde hem İslam dünyasında hem de diğer dinlerde bir Mehdi beklentisi artmış durumda. Ortadoğuda ki savaşlar da bu sebeple körükleniyor.

Bütün ruh hastaları mehdi icad etmek için bölgemizi ateşe veriyor.Bu inanışlara bütün dinler atıf yapmış çünkü mahvettikleri dünyayı yine kendilerinin kurtaracağına inandırmışlar.

Kopyala-Yapıştır öğretiler Suriye de başlayacak bir karışıklık sonrası kurtarıcının ortaya çıkacağı tezine dayandığı için el birliğiyle ortam hazırlamaya çabalıyorlar..Bu çabalar muradına erdi ama hala bir kurtarıcı icad edemediler.

Herkes kendi mehdisi kurtarsın diye uğraştığı için karışıklık bitmiyor. Yerli ve milli mehdimiz Hasan Mezarcı bile rekabette ki yerini almak için her gün yeni bir güncelleme yapıyor ama yeterli gözükmüyor.

Kadim dinlerin bu Allahsızlığa seyirci kalmalarının tek nedeni yeni din rezervlerine sahip olma iştahından kaynaklanıyor. Bu iştah ağzımıza sıçmaya devam ederken alternatif fikirlerin gelişmeside kaçınılmaz gözüküyor. İsviçre de ki cern laboratuvarında evrenin oluşumunu simüle eden bilim insanlarının yeni keşifleri sanırım bu rekabete farklı bir boyut kazandıracak. Bakalım daha neler göreceğiz..

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız