Türkiye

Etnikce'nin askıya alınması ve AKP'li pelikanlar

Uzun süredir hesabımı askıya aldırmak için uğraşıyorlardı. Sonunda başardılar. Yazıyı Twitter'da paylaşalım lütfen.

18 Eylül 2023 Saat: 19:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 3.400 kez okunmuştur

Çok uzun bir süredir etnikce adı ile Twitter'da paylaşımlar yapıyorum. Genelde dikkatli olduğum için hesabım hiç askıya alınmamıştı. İlk kez bugün hesabım askıya alındı. 

Hesabımı askıya aldıranlar Pelikan çetesi oldu. Körfezli Arapların ülkede tanrı gibi dokunulmaz olması ile alakalı yazılar yazdıktan sonra kendilerine sövdürecek şekilde yorumlar aldım. Bir tanesine de dayanamayıp sövünce hemen şikayet ettiler ve hesabım askıya alındı. 

Muhtemelen bu çete işlerine gelmeyen hesaplara böyle abuk subuk yorumlar yazıp, kendilerine küfür ettirerek hesapları askıya aldırıyor veya kapattırıyorlar. 

Vatansever arkadaşlarımız bu konuda dikkatli olsun. Sizin sinirinizle oynamaya çalışacaklardır. Cevaplarınız küfür ve hakaretsiz olsun. Bana DHKPC'li ve din düşmani muhabbeti yaptı AKP'li bir hesap. Belli ki operasyon hesabı idi. Çünkü cevap bile yazmadı verdiğim cevaba. 

Mücadeleden geri adım atmak yok. Hayatın her anı mücadele. Biz de yorulmak bilmeden her alanda mücadele etmeye devam edeceğiz. Ülkemiz bizimdir. Devlet tekrardan Türklerin oluncaya dek mücadele etmeye devam edeceğiz. 

Nasıl ki atalarımız canlarını koymuş bu yola biz de gerekirse aynı şekilde mücadele edeceğiz. Biz istiyoruz ki baskı yapalım ve bunlara gerek kalmadan siyasi baskı ile bunu başaralım. 

Bunun için de akıllı olmamız lazım. Türk gençliği artık bizim gibi düşünüyor. Gerçekten başaracağımıza inanalım. Bundan 100 sene önce ki imkanlar bugün ki imkanların kat ve kat altında idi. Kendimizi sakın aşağılık psikolojisine sokmayalım. 

Onların parası, medyası ve birçok imkanı var ise bizim de inancımız var. Yenileceksek bile mücadele etmeden yenilmeyelim. Sonuna kadar mücadele edelim. Sağlıcakla kalın. 

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 6 yorum yapılmıştır
Tarık 19.02.2024 05:12
Yenileceksek bile mücadele etmeden yenilmeyelim. Yenilmeyeceğiz admin. Demir leblebiyiz biz demir leblebi. Deler çıkarız
Kenan 10.02.2024 00:09
Keske pkk ve yandaşlarina karşi bu kadar erkek olsaydin ama bakıyorum faşist ve irkçilik senin işin o yüzden defol bre zindik
uA 34-Trabzonlu 30.09.2023 11:11
ADMİN TÜRKİYENİN ETNİK KÖKENİ NEDİR NE DEĞİLDİR KISMINDAKİ YORUMLARI SİLMENİ TALEP EDİYORUM. SS RUMUZLU HAİN BANA KÜFRETTİ YORUMLARI SİL HIZLICA BEKLİYORUM !
Murat 27.09.2023 22:55
Mücadeleyi bırakma seninleyiz.
Bigalı 24.09.2023 19:52
Yazınız ve uyarılarının için teşekkür ederim. Düşüncelerinize aynen katılıyorum...
Gazi Koç 18.09.2023 20:45
Hocam ikinci hesap açın takip edelim hemen
 

Etnikce Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız