Türkiye

Etnikce'nin askıya alınması ve AKP'li pelikanlar

Uzun süredir hesabımı askıya aldırmak için uğraşıyorlardı. Sonunda başardılar. Yazıyı Twitter'da paylaşalım lütfen.

18 Eylül 2023 Saat: 19:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.393 kez okunmuştur

Çok uzun bir süredir etnikce adı ile Twitter'da paylaşımlar yapıyorum. Genelde dikkatli olduğum için hesabım hiç askıya alınmamıştı. İlk kez bugün hesabım askıya alındı. 

Hesabımı askıya aldıranlar Pelikan çetesi oldu. Körfezli Arapların ülkede tanrı gibi dokunulmaz olması ile alakalı yazılar yazdıktan sonra kendilerine sövdürecek şekilde yorumlar aldım. Bir tanesine de dayanamayıp sövünce hemen şikayet ettiler ve hesabım askıya alındı. 

Muhtemelen bu çete işlerine gelmeyen hesaplara böyle abuk subuk yorumlar yazıp, kendilerine küfür ettirerek hesapları askıya aldırıyor veya kapattırıyorlar. 

Vatansever arkadaşlarımız bu konuda dikkatli olsun. Sizin sinirinizle oynamaya çalışacaklardır. Cevaplarınız küfür ve hakaretsiz olsun. Bana DHKPC'li ve din düşmani muhabbeti yaptı AKP'li bir hesap. Belli ki operasyon hesabı idi. Çünkü cevap bile yazmadı verdiğim cevaba. 

Mücadeleden geri adım atmak yok. Hayatın her anı mücadele. Biz de yorulmak bilmeden her alanda mücadele etmeye devam edeceğiz. Ülkemiz bizimdir. Devlet tekrardan Türklerin oluncaya dek mücadele etmeye devam edeceğiz. 

Nasıl ki atalarımız canlarını koymuş bu yola biz de gerekirse aynı şekilde mücadele edeceğiz. Biz istiyoruz ki baskı yapalım ve bunlara gerek kalmadan siyasi baskı ile bunu başaralım. 

Bunun için de akıllı olmamız lazım. Türk gençliği artık bizim gibi düşünüyor. Gerçekten başaracağımıza inanalım. Bundan 100 sene önce ki imkanlar bugün ki imkanların kat ve kat altında idi. Kendimizi sakın aşağılık psikolojisine sokmayalım. 

Onların parası, medyası ve birçok imkanı var ise bizim de inancımız var. Yenileceksek bile mücadele etmeden yenilmeyelim. Sonuna kadar mücadele edelim. Sağlıcakla kalın. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Etnikce Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız